"برای جلوگیری از دفن بی رویه ضایعات ، آن را از ابتدا تفکیک کنیم **** شهروند عزیز ، کاغذ دیگر زباله نیست آن را با دیگر ضایعات دور نریزیم **** فقط یک زمین داریم آن را با زباله آلوده نکنیم **** بازیافت مواد = نگه داشتن منابع طبیعی برای نسلهای آینده **** بازیافت گردشی است به سوی بهره وری و زیبایی **** بازیافت مواد = جلوگیری از هدر رفتن انرژی وتوسعه پایدار در گرو حفظ منابع ماندگار **** با تفکیک و بازیافت مواد آلی،دراحیای زمین های کشاورزی کشور سهیم شویم **** آیا می دانید باطری ها به دلیل داشتن سرب و مواد اسیدی جزیی از زباله های خطرناک هستند **** با تحویل زباله های خشک به ماموران شهرداری ، از استفاده غیر قانونی توسط افراد سود جو جلوگیری کنیم **** حرکت در جهت خود کفایی ملی ، با مشارکت در طرح جامع بازیافت و تفکیک زباله در مبدا **** شهروند عزیز ، اصول اولیه و الفبای پاکیزگی شهری ، کاهش زباله و جداسازی آن است **** از زباله گل می رویداگر آن را بازیافت کرده وتبدیل به کود کمپوست کنیم **** پاکی وطراوت محیط زیست را با تولید بی رویه زباله از بین نبریم ****

آموزش شهروندی

هفته نامه پسماند

قانون مدیریت پسماند

No images found.

 

 برگزاری مراسم طرح فرهنگی و تشویقی شهروندان در جمع آوری پسماندهای خشک 

 در ادامه برنامه های فرهنگی ، تشویقی سازمان مدیریت پسماند و به جهت  خدمات رسانی و مشارکت هر چه بیشتر شهروندان در جمع آوری پسماندهای خشک  ، همزمان با فرارسیدن سال 1396 مراسم اهداء جوایز در تاریخ 1395/12/25 در محل ایستگاه تفکیک از مبداء شماره یک، واقع در خیابان شهید رجائی ، روبروی درمانگاه شهید مدنی و با حضور سرکار خانم میرزائی عضور محترم شورای اسلامی شهر وجناب آقای عباسی معاونت محترم فرهنگی ، اجتماعی شهرداری بر گزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی سازمان ، آقای مهندس مرادی مدیر عامل سازمان ضمن خیر مقدم به کلیه حضار  اعلام داشتند، با گذشت مدت زمان  5 ماه از افتتاح  اولین ایستگاه تفکیک از مبداء  ،حدوداً  به میزان  1400 کیلوگرم پسماند خشک قابل بازیافت به ایستگاه مذکور تحویل گردیده است.

 هم چنین سرکار خانم میرزائی بیان نمودند: همکاری و استقبال همشهریان از طرح های جدید ، زیر ساخت و انگیزه ای  مناسب برای مجموعه سازمان مدیریت پسماند ، جهت ادامه مسیر فرهنگ سازی بازیافت خواهد بود.

 بر پایه این گزارش مهندس مرادی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهروندان محترم نوید احداث ایستگاه های جدید سازمان در سطح شهر را داده ودر پایان به قید قرعه به همشهریانی که با دریافت کارت طلایی بیشترین امتیاز را کسب  نموده بودند ، هدایایی اهداء گردید.


 

 

                                  امروز : دوشنبه 30 بهمن 1396
ـ الإثنين 4 جماد ثاني 1439
ـ Feb 19 2018
IMAGE برگزاری دوره نهم کلاس آموزشی پسماند در دبستان پسرانه امام هادی (ع)
انتشار: سه شنبه, 24 بهمن 1396
در مورخ 24/11/1396و با همکاری اداره آموزش و پرورش و مدیر محترم دبستان آقای هداوند و معلم گرامی آقای محمودی در پنچ گروه شش نفری از دانش آموزان... ادامه مطلب ..
IMAGE آگهی فرا خوان امور پردازش و تفکیک زباله خشک در سطح شهر ورامین و سایت مرکز دفن زباله های منطقه چرمشهر
انتشار: سه شنبه, 17 بهمن 1396
سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین در نظر دارد با هدف ارتقاء کیفیت امور خدمات شهری و اجرایی مفاد قانون مدیریت پسماند و آئین نامه اجرایی... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری دوره هشتم کلاس آموزشی پسماند در دبستان دخترانه شهدای امر آباد
انتشار: سه شنبه, 03 بهمن 1396
 با همکاری اداره آموزش و پرورش و مدیر محترم دبستان خانم عمادی و معلم گرامی خانم محمدی در شش گروه پنج نفری از دانش آموزان آین دبستان کلاس... ادامه مطلب ..
IMAGE گزارش آماری از فعالیت های خانه های تفکیک از مبدا در سطح شهر ورامین
انتشار: سه شنبه, 26 دی 1396
با توجه به اهداف در نظر گرفته شد برای خانه های تفکیک از مبدا مستقر درسطح شهر ورامین ِو جهت تشویق شهروندان ورامینی و ترویج آموزش تفکیک... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری دوره هفتم کلاس های آموزشی در دبستان ابتدای دخترانه ام البنین
انتشار: سه شنبه, 26 دی 1396
دوره هفتم کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/10/25 در دبستان  دخترانه ام البنین برگزار گردید. با همکاری اداره آموزش و پرورش مدیران و مربیان... ادامه مطلب ..

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال

گالری عملکرد سازمان در سال جاری

اطلاعیه ها

تابلو های فرهنگی