"برای جلوگیری از دفن بی رویه ضایعات ، آن را از ابتدا تفکیک کنیم **** شهروند عزیز ، کاغذ دیگر زباله نیست آن را با دیگر ضایعات دور نریزیم **** فقط یک زمین داریم آن را با زباله آلوده نکنیم **** بازیافت مواد = نگه داشتن منابع طبیعی برای نسلهای آینده **** بازیافت گردشی است به سوی بهره وری و زیبایی **** بازیافت مواد = جلوگیری از هدر رفتن انرژی وتوسعه پایدار در گرو حفظ منابع ماندگار **** با تفکیک و بازیافت مواد آلی،دراحیای زمین های کشاورزی کشور سهیم شویم **** آیا می دانید باطری ها به دلیل داشتن سرب و مواد اسیدی جزیی از زباله های خطرناک هستند **** با تحویل زباله های خشک به ماموران شهرداری ، از استفاده غیر قانونی توسط افراد سود جو جلوگیری کنیم **** حرکت در جهت خود کفایی ملی ، با مشارکت در طرح جامع بازیافت و تفکیک زباله در مبدا **** شهروند عزیز ، اصول اولیه و الفبای پاکیزگی شهری ، کاهش زباله و جداسازی آن است **** از زباله گل می رویداگر آن را بازیافت کرده وتبدیل به کود کمپوست کنیم **** پاکی وطراوت محیط زیست را با تولید بی رویه زباله از بین نبریم ****

پیام مدیر عامل

آموزش شهروندی

هفته نامه پسماند

 

 برگزاری مراسم طرح فرهنگی و تشویقی شهروندان در جمع آوری پسماندهای خشک 

 در ادامه برنامه های فرهنگی ، تشویقی سازمان مدیریت پسماند و به جهت  خدمات رسانی و مشارکت هر چه بیشتر شهروندان در جمع آوری پسماندهای خشک  ، همزمان با فرارسیدن سال 1396 مراسم اهداء جوایز در تاریخ 1395/12/25 در محل ایستگاه تفکیک از مبداء شماره یک، واقع در خیابان شهید رجائی ، روبروی درمانگاه شهید مدنی و با حضور سرکار خانم میرزائی عضور محترم شورای اسلامی شهر وجناب آقای عباسی معاونت محترم فرهنگی ، اجتماعی شهرداری بر گزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی سازمان ، آقای مهندس مرادی مدیر عامل سازمان ضمن خیر مقدم به کلیه حضار  اعلام داشتند، با گذشت مدت زمان  5 ماه از افتتاح  اولین ایستگاه تفکیک از مبداء  ،حدوداً  به میزان  1400 کیلوگرم پسماند خشک قابل بازیافت به ایستگاه مذکور تحویل گردیده است.

 هم چنین سرکار خانم میرزائی بیان نمودند: همکاری و استقبال همشهریان از طرح های جدید ، زیر ساخت و انگیزه ای  مناسب برای مجموعه سازمان مدیریت پسماند ، جهت ادامه مسیر فرهنگ سازی بازیافت خواهد بود.

 بر پایه این گزارش مهندس مرادی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهروندان محترم نوید احداث ایستگاه های جدید سازمان در سطح شهر را داده ودر پایان به قید قرعه به همشهریانی که با دریافت کارت طلایی بیشترین امتیاز را کسب  نموده بودند ، هدایایی اهداء گردید.


 

 

                                  امروز : شنبه 31 تير 1396
ـ السبت 28 شوال 1438
ـ Jul 22 2017
IMAGE نشست آموزشی چهره به چهره و ترویج فرهنگ تفکیک از مبداء پسماند در تعدادی از مساجد سطح شهر ورامین
انتشار: پنج شنبه, 11 خرداد 1396
در راستای  آشنایی  و ترویج فرهنگ تفکیک از مبداء پسماند ، نشست آموزشی  چهره به چهره  در تعدادی از  مساجد سطح شهر برگزار گردید. ادامه مطلب ..
IMAGE استعلام بهاء پروژه حفر ترانشه جهت دفن پسماندهای سطح شهردر مرکز دفن متعلق به سازمان در منطقه چرمشهر
انتشار: دوشنبه, 01 خرداد 1396
سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین در نظر دارد بابت دفن زوباله های جمع آوری شده از سطح شهر در سایت پسماند متعلق به این سازمان در محدوده... ادامه مطلب ..
IMAGE افتتاح دومین ایستگاه تفکیک از مبداء پسماند در ورامین
انتشار: چهارشنبه, 20 ارديبهشت 1396
دومین ایستگاه تفکیک از مبداء با هدف آموزش و خدمات رسانی شهروندی در خصوص تفکیک پسماندهای خشک خانگی در محل: خیابان  دانشسرا،  پارک محله ای... ادامه مطلب ..
IMAGE اطلاعیه عمومی مورخ 1396/02/13
انتشار: چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396
قابل توجه کلیه مالکین  ماشین آلات  حمل و نقل  پسماندهای عمرانی و ساختمانی به استناد مصوبه شیوه نامه اجرایی ساماندهی پسماندهای عمرانی و... ادامه مطلب ..
IMAGE آگهی فراخوان عمومی شماره 244 مورخ 1395/12/09
انتشار: سه شنبه, 12 ارديبهشت 1396
سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین درنظردارد جهت  اجرای مصوبات شماره 244مورخ 1395/12/09 هیئت مدیره و شماره 2503 مورخ 1395/12/15 شورای سازمان ، طرح... ادامه مطلب ..

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال

گالری عملکرد سازمان در سال جاری

اطلاعیه ها