"برای جلوگیری از دفن بی رویه ضایعات ، آن را از ابتدا تفکیک کنیم **** شهروند عزیز ، کاغذ دیگر زباله نیست آن را با دیگر ضایعات دور نریزیم **** فقط یک زمین داریم آن را با زباله آلوده نکنیم **** بازیافت مواد = نگه داشتن منابع طبیعی برای نسلهای آینده **** بازیافت گردشی است به سوی بهره وری و زیبایی **** بازیافت مواد = جلوگیری از هدر رفتن انرژی وتوسعه پایدار در گرو حفظ منابع ماندگار **** با تفکیک و بازیافت مواد آلی،دراحیای زمین های کشاورزی کشور سهیم شویم **** آیا می دانید باطری ها به دلیل داشتن سرب و مواد اسیدی جزیی از زباله های خطرناک هستند **** با تحویل زباله های خشک به ماموران شهرداری ، از استفاده غیر قانونی توسط افراد سود جو جلوگیری کنیم **** حرکت در جهت خود کفایی ملی ، با مشارکت در طرح جامع بازیافت و تفکیک زباله در مبدا **** شهروند عزیز ، اصول اولیه و الفبای پاکیزگی شهری ، کاهش زباله و جداسازی آن است **** از زباله گل می رویداگر آن را بازیافت کرده وتبدیل به کود کمپوست کنیم **** پاکی وطراوت محیط زیست را با تولید بی رویه زباله از بین نبریم ****

آموزش شهروندی

هفته نامه پسماند

قانون مدیریت پسماند

No images found.

 

 برگزاری مراسم طرح فرهنگی و تشویقی شهروندان در جمع آوری پسماندهای خشک 

 در ادامه برنامه های فرهنگی ، تشویقی سازمان مدیریت پسماند و به جهت  خدمات رسانی و مشارکت هر چه بیشتر شهروندان در جمع آوری پسماندهای خشک  ، همزمان با فرارسیدن سال 1396 مراسم اهداء جوایز در تاریخ 1395/12/25 در محل ایستگاه تفکیک از مبداء شماره یک، واقع در خیابان شهید رجائی ، روبروی درمانگاه شهید مدنی و با حضور سرکار خانم میرزائی عضور محترم شورای اسلامی شهر وجناب آقای عباسی معاونت محترم فرهنگی ، اجتماعی شهرداری بر گزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی سازمان ، آقای مهندس مرادی مدیر عامل سازمان ضمن خیر مقدم به کلیه حضار  اعلام داشتند، با گذشت مدت زمان  5 ماه از افتتاح  اولین ایستگاه تفکیک از مبداء  ،حدوداً  به میزان  1400 کیلوگرم پسماند خشک قابل بازیافت به ایستگاه مذکور تحویل گردیده است.

 هم چنین سرکار خانم میرزائی بیان نمودند: همکاری و استقبال همشهریان از طرح های جدید ، زیر ساخت و انگیزه ای  مناسب برای مجموعه سازمان مدیریت پسماند ، جهت ادامه مسیر فرهنگ سازی بازیافت خواهد بود.

 بر پایه این گزارش مهندس مرادی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری شهروندان محترم نوید احداث ایستگاه های جدید سازمان در سطح شهر را داده ودر پایان به قید قرعه به همشهریانی که با دریافت کارت طلایی بیشترین امتیاز را کسب  نموده بودند ، هدایایی اهداء گردید.


 

 

                                  امروز : پنجشنبه 23 آذر 1396
ـ الخميس 26 ربيع أول 1439
ـ Dec 14 2017
IMAGE دوره ششم کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/09/21 در دبستان دخترانه فتوحی شعار برگزار گردید
انتشار: چهارشنبه, 22 آذر 1396
دوره ششم کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/09/21 در دبستان  دخترانه فتوحی شعار  برگزار گردید. با همکاری اداره آموزش و پرورش مدیران و مربیان... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری پنجمین دوره کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/09/13 در دبستان شهید قرنی
انتشار: دوشنبه, 13 آذر 1396
  پنجمین دوره کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/09/13 در دبستان  شهید قرنی  برگزار گردید. با همکاری اداره آموزش و پرورش مدیران و مربیان محترم ... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری چهارمین دوره کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/09/08 در در دبستان دخترانه لاله های انقلاب
انتشار: چهارشنبه, 08 آذر 1396
  چهارمین دوره کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/09/08 در در دبستان  دخترانه لاله های انقلاب  برگزار گردید. با همکاری اداره آموزش و پرورش... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری سومین دوره کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 1396/08/30 در مدرسه ابتدایی امام جعفر صادق (ع) واقع در منطقه خیرآباد
انتشار: جمعه, 03 آذر 1396
سومین دوره کلاس آموزشی پسماند در تاریخ 30/08/1396 در مدرسه ابتدایی امام جعفر صادق (ع)  واقع در منطقه خیرآباد برگزار گردید. با همکاری اداره... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری کارگاه آموزشی در مدرسه ابتدایی شهید حسین فهمیده
انتشار: شنبه, 27 آبان 1396
در ادامه برنامه آموزشی مختص مقطع ابتدایی، کارشناسان سازمان روز چهارشنبه مورخ 24/08/1396 در مدرسه شهید حسین فهمیده واقع در  منطقه شهرک رضی... ادامه مطلب ..

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال

گالری عملکرد سازمان در سال جاری

اطلاعیه ها

تابلو های فرهنگی