"برای جلوگیری از دفن بی رویه ضایعات ، آن را از ابتدا تفکیک کنیم **** شهروند عزیز ، کاغذ دیگر زباله نیست آن را با دیگر ضایعات دور نریزیم **** فقط یک زمین داریم آن را با زباله آلوده نکنیم **** بازیافت مواد = نگه داشتن منابع طبیعی برای نسلهای آینده **** بازیافت گردشی است به سوی بهره وری و زیبایی **** بازیافت مواد = جلوگیری از هدر رفتن انرژی وتوسعه پایدار در گرو حفظ منابع ماندگار **** با تفکیک و بازیافت مواد آلی،دراحیای زمین های کشاورزی کشور سهیم شویم **** آیا می دانید باطری ها به دلیل داشتن سرب و مواد اسیدی جزیی از زباله های خطرناک هستند **** با تحویل زباله های خشک به ماموران شهرداری ، از استفاده غیر قانونی توسط افراد سود جو جلوگیری کنیم **** حرکت در جهت خود کفایی ملی ، با مشارکت در طرح جامع بازیافت و تفکیک زباله در مبدا **** شهروند عزیز ، اصول اولیه و الفبای پاکیزگی شهری ، کاهش زباله و جداسازی آن است **** از زباله گل می رویداگر آن را بازیافت کرده وتبدیل به کود کمپوست کنیم **** پاکی وطراوت محیط زیست را با تولید بی رویه زباله از بین نبریم ****

آموزش شهروندی

هفته نامه پسماند

قانون مدیریت پسماند

No images found.

 

برگزاری مراسم جشنواره ساخت هفت سین با مواد بازیافتی

همزمان با فرارسیدن ایام نوروز شرکت بوستان سبز کویر با همکاری سازمان مدیریت پسماند  اقدام به برگزاری مراسم جشنواره ساخت هفت سین با مواد بازیافتی در روز چهارشنبه  مورخ  1395/12/25 نمود.

بنابر گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند در این مراسم که در محل پارک آزادگان و با حضور جمعی از همشهریان ورامینی  از جمله مرکز توان بخشی کوشا  برگزار گردید ، توسط مسئولین به برگزیدگان مسابقه مذکور جوائزی اهداء شد.


 


 

                                  امروز : جمعه 28 مهر 1396
ـ الجمعة 30 محرم 1439
ـ Oct 20 2017
IMAGE جلسه هم اندیشی با سمن جمعیت زنان خورشید با موضوعیت آموزش تفکیک از مبداء پسماند
انتشار: شنبه, 22 مهر 1396
در راستای طرح های آموزشی سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین و هم چنین جذب مشارکت عمومی که اساسی ترین فاکتور در موفقیت طرح های فرهنگی و... ادامه مطلب ..
IMAGE گزارش آماری از فعالیت های فصل تابستان خانه های تفکیک از مبدا در سطح شهر ورامین
انتشار: پنج شنبه, 13 مهر 1396
  با توجه به اهداف در نظر گرفته شد برای خانه های تفکیک از مبدا مستقر درسطح شهر ورامین ِو جهت تشویق شهروندان ورامینی و ترویج آموزش تفکیک... ادامه مطلب ..
IMAGE طرح جمع آوری پسماندهای خشک شهرورندان شهر ورامین توسط سازمان مدیریت پسماند
انتشار: سه شنبه, 11 مهر 1396
به منظور جمع آوری پسماندهای خشک شما شهرورندان گرامی پنج شنبه های هر هرهفته از ساعت 7:30 الی 9 صبح واحد سیار سازمان مدیریت پسماند در مقابل... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری برنامه های آموزشی شهروندان توسط سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین
انتشار: چهارشنبه, 30 -3443
 در ادامه برنامه های آموزش شهروندان سازمان مدیریت پسماند، جلسه ای با موضوعیت  تفکیک از مبداء پسماند های خشک خانگی در مورخ 05/07/1396  در محل... ادامه مطلب ..
IMAGE برگزاری جلسه آموزشی تفکیک از مبداء در پارک خانواده
انتشار: پنج شنبه, 30 شهریور 1396
همزمان با آغاز مراسم عزاداری دهه اول محرم اولین جلسه آموزش شهروندی در مورخ 1396/06/30 با موضوعیت: تفکیک از مبداء پسماند بعد از دعای زیارت... ادامه مطلب ..

اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال

گالری عملکرد سازمان در سال جاری

اطلاعیه ها

تابلو های فرهنگی