"برای جلوگیری از دفن بی رویه ضایعات ، آن را از ابتدا تفکیک کنیم **** شهروند عزیز ، کاغذ دیگر زباله نیست آن را با دیگر ضایعات دور نریزیم **** فقط یک زمین داریم آن را با زباله آلوده نکنیم **** بازیافت مواد = نگه داشتن منابع طبیعی برای نسلهای آینده **** بازیافت گردشی است به سوی بهره وری و زیبایی **** بازیافت مواد = جلوگیری از هدر رفتن انرژی وتوسعه پایدار در گرو حفظ منابع ماندگار **** با تفکیک و بازیافت مواد آلی،دراحیای زمین های کشاورزی کشور سهیم شویم **** آیا می دانید باطری ها به دلیل داشتن سرب و مواد اسیدی جزیی از زباله های خطرناک هستند **** با تحویل زباله های خشک به ماموران شهرداری ، از استفاده غیر قانونی توسط افراد سود جو جلوگیری کنیم **** حرکت در جهت خود کفایی ملی ، با مشارکت در طرح جامع بازیافت و تفکیک زباله در مبدا **** شهروند عزیز ، اصول اولیه و الفبای پاکیزگی شهری ، کاهش زباله و جداسازی آن است **** از زباله گل می رویداگر آن را بازیافت کرده وتبدیل به کود کمپوست کنیم **** پاکی وطراوت محیط زیست را با تولید بی رویه زباله از بین نبریم ****

پیام سرپرست سازمان

آموزش شهروندی

هفته نامه پسماند

آمار ایستگاه های تفکیک از مبدا

No images found.

 

به همت شهردار و شورای اسلامی شهر ورامین و توسط سازمان مدیریت پسماند شهدار ورامین از زحمات اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ورامین تقدیر شد.

به گفته عباس زهنده سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین در این جلسه که با حضور آقای دکتر حیدری قائم مقام شهردار ورامین ، مهندس گل محمدی رئیس اداره حفاضت محیط زیست شهرستان های ورامین و قرک ، مهندس مهماننواز معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین ، مهندس طباطبائی مسئول اداره محیط زیست شهرداری ورامین و پرسنل محترم اداره محیط زیست در محل سازمان مدیریت پسماند برگزار گردید از همکاری ها و پی گیری های رئیس و پرسنل محترم آن اداره قدردانی شد.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین همچنین خاطر نشان کرد که این جلسه با هماهنگی آقای مهندس حیدریان شهردار محترم شهرستان برگزار و نسبت به تشریح برنامه ها و اولویت های سازمان مدییت پسماند اقدام گردید.

مهندس عباس زهنده گفت : با توجه به وضعیت نامطلوب مرکز دفن زباله شهرستان اولویت اول این سازمان ساماندهی و بهسازی محوطه مرکز دفن زباله و سپس دفن اصولی و بهداشتی زباله های شهری می باشد.

همچنین از دیگر برنامه های سازمان پی گیری جمع اوری و بی خطر سازی و امحاء زباله های عفونی و بیمارستانی شهرستان می باشد که این مهم با اهتمام سازمان مدیریت پسماند و حمایت های شهردار محترم و اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و همچنین جناب مهندس خوانساری فرماندار محترم شهرستان ورامین به عنوان رئیس کارگروه پسماند شهرستان درد دست پی گیری می باشد.

همزمان با پی گیری موارد فوق بحث احداث کارخانه بازیافت شهرستان در زمینی به مساحت 30 هکتاز دز دست بررسی ئ پیگیری می باشد که امید واریم با همکاری تمام دستگاه های مسئول در اسرع وقت نسبت به تعیین و تکلیف و احداث کازخانه مذکور اقدام عملی و اجرایی لازم صورت پذیرد.

مهندس عباس زهنده ادامه داد : همزمان با پی گیری احداث کارخانه بازیافت طرح تفکیک از مبدا زباله ها و پسماند های شهرسی نیز از اولویت های سازمان جهت ساماندهی وضعیت جمع آوری و حمل پسماند های خشک شهر در دست بررسی می باشد که اخبار مربوط به ان به استحضار شهروندان محترم خواهد رسید.

IMAGE طرح جمع آوری سگ های ولگرد از معابر شهری و مسکونی
انتشار: سه شنبه, 07 مرداد 1399
  مدیرعامل  سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین از ادامه طرح  جمع آوری سگ‌های ولگرد در شهر خبر داد. ادامه مطلب ..
IMAGE اظلاعیه ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی سطح شهر
انتشار: دوشنبه, 16 تیر 1399
در راستای اجرای مطلوب شیوه نامه ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی سطح شهر از کلیه همشهریان محترم خواهشمند است نسبت به تخلیه... ادامه مطلب ..
IMAGE اطاعیه اقدامات پیشگیرانه از شیوع ویروس کرونا در خصوص مراکز و عوامل جمع آوری پسماندهای خشک سطح شهر
انتشار: دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399
  سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین در نظر دارد در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا نسبت به جلوگیری از ادامه فعالیت کلیه مراکز (گاراژها) و... ادامه مطلب ..
IMAGE مشخص نمودن گود مجاز جهت تخلیه پسماندهای ساختمانی در حاشیه روستای قلعه سین
انتشار: دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399
در راستای رفاه حال شهروندان  و هم چنین اجرای شیوه نامه ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی ، پیمانکاران عمرانی فعال در سطح شهر ادامه مطلب ..
IMAGE آهک پاشی در عملیات تخلیه و دفن کلیه پسماندهای سایت مرکز دفن زباله چرمشهر
انتشار: چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399
 اکبر کهزادی مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین از اجرای عملیات بهداشتی مرکز دفن متعلق به سازمان خبر داد و گفت: با توجه به... ادامه مطلب ..
IMAGE ارائه آمار مربوط به جمع آوری سگ های ولگرد
انتشار: چهارشنبه, 20 فروردين 1399
سازمان مدیریت پسماند با عنایت به رسالت و مسئولیت مستقیم در خصوص کنترل و جمع آوری با سگ‌های بدون صاحب  سطح شهر ورامین و در راستای ارتقای... ادامه مطلب ..
IMAGE پیام تبریک نوروزی اکبر کهزادی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین
انتشار: جمعه, 01 فروردين 1399
به گزارش روابط عمومی سازمان: اکبر کهزادی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین با صدور پیامی فرارسیدن عید باستانی نوروز و آغاز... ادامه مطلب ..
IMAGE انتصاب سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین
انتشار: شنبه, 12 بهمن 1398
بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان طی حکمی از طرف حسین دهقان شهردار و رئیس شورای سازمان مدیریت پسماند ، آقای اکبر کهزادی بعنوان سرپرست جدید... ادامه مطلب ..

سال جهش تولید

گالری عملکرد سازمان

اطلاعیه ها

تابلو های فرهنگی