"برای جلوگیری از دفن بی رویه ضایعات ، آن را از ابتدا تفکیک کنیم **** شهروند عزیز ، کاغذ دیگر زباله نیست آن را با دیگر ضایعات دور نریزیم **** فقط یک زمین داریم آن را با زباله آلوده نکنیم **** بازیافت مواد = نگه داشتن منابع طبیعی برای نسلهای آینده **** بازیافت گردشی است به سوی بهره وری و زیبایی **** بازیافت مواد = جلوگیری از هدر رفتن انرژی وتوسعه پایدار در گرو حفظ منابع ماندگار **** با تفکیک و بازیافت مواد آلی،دراحیای زمین های کشاورزی کشور سهیم شویم **** آیا می دانید باطری ها به دلیل داشتن سرب و مواد اسیدی جزیی از زباله های خطرناک هستند **** با تحویل زباله های خشک به ماموران شهرداری ، از استفاده غیر قانونی توسط افراد سود جو جلوگیری کنیم **** حرکت در جهت خود کفایی ملی ، با مشارکت در طرح جامع بازیافت و تفکیک زباله در مبدا **** شهروند عزیز ، اصول اولیه و الفبای پاکیزگی شهری ، کاهش زباله و جداسازی آن است **** از زباله گل می رویداگر آن را بازیافت کرده وتبدیل به کود کمپوست کنیم **** پاکی وطراوت محیط زیست را با تولید بی رویه زباله از بین نبریم ****

پیام سرپرست سازمان

آموزش شهروندی

هفته نامه پسماند

 

اطلاعیه

 قابل توجه کلیه شهروندان محترم

 با توجه به مصوبه شماره 1099 / 8246 مورخ 1395/05/23 شورای محترم اسلامی شهر ورامین در خصوص شیوه نامه اجرایی ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی ، بدینوسیله از کلیه افراد حقیقی ، حقوقی، پیمانکاران و دفاتر کرایه ماشین آلات ساختمانی و عمرانی که درخواست فعالیت در زمینه حفاری گودبرداری ، بارگیری ، حمل ونقل و تخلیه نخاله های عمرانی و ساختمانی را درمحدوده وحريم شهر ورامین دارند، دعوت به عمل می آید با ارائه مدارک ذیل جهت اخذ مجوز فعالیت و کارت تردد به سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین مراجعه نمایند.

 

1-    داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه متقاضی دفتر .

 2-    مدارک شناسایی اشخاص حقیقی و مدارک شرکت (اساسنامه ،روزنامه رسمی و تغییرات)

 3-    تصاویر مدارک و اسناد رسمی و کد شناسایی ماشین آلات عمرانی تحت اختیار

 4-    درخواست مجوزفعاليت برای تأسيس دفاترخدمات پسماندهای عمرانی وساختمانی

 5-    تصوير(کپی برابر اصل شده)سنديااجاره نامه مكان مناسب و مورد تایید سازمان مدیریت پسماند

 6-    فيش واريزی صدورمجوزبراساس نرخ تعيين شده توسط شورای اسلامی شهر

 7-    تعهدمحضری مبنی بررعايت الزامات مدنظرسازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین

 8-    ارائه ضمانتنامه جهت تضمین اجرای تعهدات توسط مالکین دفاتر پیمانکاری و متقاضی مجوز فعالیت.

 9-     ارائه لیست ماشین آلات حفار و خودرو های حمل کننده مجاز تحت اختیار

 

 تبصره یک :

 سازمان مدیریت پسماند پس ازبررسی وتائيد مدارک فوق نسبت به صدورمجوزدفاترخدمات اقدام  می نمايد.

 سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین

 تلفن: 36296988

  

IMAGE آگهی مزایده عمومی
انتشار: یکشنبه, 09 ارديبهشت 1403
سازمان مدیریت پسماندشهرداری ورامین در نظر دارد  بازیافت پسماندهای با ارزش مرکز دفن زباله چرمشهر را از طریق مزایده عمومی به اشخاص حقیقی و... ادامه مطلب ..
IMAGE آگهی استعلام بهاء
انتشار: چهارشنبه, 15 آذر 1402
سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین درنظردارد جهت جمع آوری و زنده گیری سگ های بلاصاحب سطح شهر نسبت به انعقاد قرارداد با پیمانکار واجد... ادامه مطلب ..
IMAGE توزیع کیسه های پارچه ای مخصوص خرید در سازمان مدیریت پسماند به جهت تکریم ارباب رجوع
انتشار: شنبه, 11 آذر 1402
یکی از مشکلاتی که در  حفظ محیط زیست و اصول بازیافت با آن مواجه هستیم  این است که  افراد در هنگام خرید حجم بسیار زیادی کیسه پلاستیکی... ادامه مطلب ..
IMAGE اجرای طرح توزیع سطل های کارتن پلاست در ادارات شهر
انتشار: سه شنبه, 07 آذر 1402
با تلاش سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین و با هدف تفکیک زباله از مبدا، فرهنگ سازی در زمینه مدیریت پسماند و زباله در بین اقشار مختلف... ادامه مطلب ..
IMAGE انتصاب مدیر عامل جدید سازمان مدیرت پسماند شهرداری ورامین
انتشار: شنبه, 27 آبان 1402
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند ورامین : با حضور شهردار ورامین وجمعی از مدیران داخلی شهرداری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل  قبلی و جدید... ادامه مطلب ..
IMAGE پخش کیسه های پارچه ای در نانوایی های سطح شهر ورامین
انتشار: چهارشنبه, 15 شهریور 1402
سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین در یک اقدام جدید با پخش کیسه های پارچه ای منقش با آرم این سازمان در نانوایی های سطح شهر نظر شهرواندان... ادامه مطلب ..
IMAGE اجرای طرح لباس یک شکل کارکنان جمع آوری ضایعات از سطح شهر
انتشار: چهارشنبه, 15 شهریور 1402
سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین اقدام به تجهیز کارکنان گاراژهای مجوز دار جمع آوری ضایعات  به لباس یک شکل  با آرم این سازمان نموده... ادامه مطلب ..
IMAGE اجرای طرح جمع آوری سگ های بلاصاحب از سطح شهر ورامین
انتشار: چهارشنبه, 15 شهریور 1402
 سازمان مدیرت پسماند ورامین در اقدامی برنامه ریزی شده اقدام به جمع آوری  سگ های بیمار و بلا صاحب از سطح معابر شهری و  مناطق پر جمعیت شهر... ادامه مطلب ..

جهش تولید با مشارکت مردم

گالری عملکرد سازمان

اطلاعیه ها

تابلو های فرهنگی